У США знімуть приквел “Гри престолів”

У США став відомий список акторів, які зніматимуться у приквелі до серіалу «Гра престолів». Майбутній серіал розповідатиме історію задовго до подій, описаних у «Пісні льоду та полум’я».

У майбутніх серіях гратимуть такі актори, як Наомі Аккі (грала у «Зоряних війнах»), Тобі Регбо (грав у «Фантастичних звірях»), Джеймі Бауер («Фантастичні звірі»), Наомі Вотс («21 грам»), Джорджі Генлі (грала у «Хроніках Нарнії»), Джош Вайтхаус («Полдарк»), передає Громадське. 

Які у них будуть ролі, а також сюжет серіалу автори поки не розкривають. Проектом займається британська сценаристка Джейн Голдман, яка разом з автором книг «Пісня льоду та полум’я» Джорджем Мартіном написала сценарій першого епізоду.

У приквелі розкажуть історію Семи королівств за тисячі років до подій, показаних у «Грі престолів». Там можуть описати походження Білих блукачів та історію роду Ланністерів та Старків.

Прем’єра серіалу відбудеться не раніше 2020 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У проморолику HBO з’явились кадри з восьмого сезону «Гри престолів»

У 2018 році «Гра престолів» отримала «Еммі», як найкращий драматичний серіал. А також стала найбільш «піратським» серіалом 2017 року

Facebook Comments

One comment

  1. w. -

    А тим часом Дж. Мартін робить все що завгодно, але не дописує “Вітри Зими”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings