У Львові проведуть лекцію про 4 сезон серіалу «Чорне дзеркало»

10 січня о 19.00 у Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 9) проведуть лекцію про 4 сезон серіалу «Чорне Дзеркало». Сеанс відбудеться у рамках роботи кіноклубу «Кабінет доктора Станіслава». Вхід – 30 грн.

 Ми поговоримо про новий, четвертий сезон всесвітньо відомого серіалу «Чорне дзеркало». Яким темам він присвячений? Які серії найвдаліші? Який message хотів донести до глядача автор «Чорного дзеркала» Чарлі Брукер? Хто працював над четвертим сезоном? І що Ви думаєте про нові серії?, – пишуть організатори події у Facebook.

«Чорне дзеркало» (англ. Black Mirror) — британський науково-фантастичний телесеріал-антологія, створений журналістом Чарлі Брукером. Серіал має похмуру атмосферу та в сатиричній формі демонструє сучасне суспільство й антиутопічні наслідки розвитку технологій. Уперше серіал було показано на каналі Channel 4 у 2011 році.

Пояснюючи зміст і структуру телесеріалу, Брукер стверджує, що кожна серія має своїх окремих персонажів, антураж і реальність. Однак всі епізоди «про те, як ми зараз живемо, і про те, що з нами може статися, якщо ми будемо необачні». Серіал отримав схвальні відгуки та став широко відомий за межами Великої Британії після того, як його викупив Netflix. Зокрема, інтерес до серіалу виявив Стівен Кінг.

Крім того, у 2013 році Роберт Дауні-молодший викупив права на епізод «Історія твого життя» задля його екранізації компанією Warner Bros. та його власною компанією Team Downey.

У вересні 2015 року Netflix підтвердив, що випустить третій сезон із 12-ти епізодів. Пізніше його було розділено на два сезони по 6 епізодів. Третій сезон вийшов 21 жовтня 2016 року, четвертий — 29 грудня 2017.

29 серпня 2017 року креативний директор студії Telltale Games Джоб Стауффер заявив, що був би радий створити відеогру за мотивами «Чорного дзеркала».

 

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings