Сергій Бабкін випустив саундтрек комедії «11 дітей з Моршина» (слухати)

«11 дітей з Моршина» – божевільна українська комедія, котра вийде на екрани 3 січня 2019 року, тепер має свій саундтрек. Пісню написав Сергій Бабкін, який ще й зіграв роль у цьому фільмі. 

«Цього літа я став причетним до створення фільму «11 дітей з Моршина». Мене захоплює дух кінознімального майданчика! Але цього разу… я вперше в житті ще й музичний продюсер в кіно! Мені дуже приємно, що мене оцінили як музиканта, і мій смак стане в нагоді в підборі творів і груп для створення потрібної атмосфери кінострічки. А ще я став автором головної пісні фільму, яку написав на наступний день після прочитання сценарію!», – цитує Сергія Бабкіна видання Yabl. 

 

«11 дітей з Моршина»  – це авантюрна комедія від продюсера фільму “DZIDZIO Контрабас” Сергія Лавренюка.
Всім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій. В бажанні заробити легкі гроші, директор ТРЦ Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, дивіться у кіно.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: