Секс-контроль, Месники, Титан. Нове кіно цієї весни

Цьогорічна весна наповнена приємними сюрпризами від відомих режисерів кіно.

Наприкінці березня Земля знову опиниться під загрозою. На цей раз її атакують жахливі Кейдзю, які еволюціонували, стали ще більшими та небезпечнішими. Кінокартина від режисера Стівена С. Де Найта “Тихоокеанський рубіж: Повстання” обіцяє бути видовищною. Прем’єра фільму відбудеться 22 березня 2018 року, чи врятують Землю відважні Єгері?

Квітень буде дивувати нас прем’єрами, на які ми чекали дуже довго. Перша половина місяця нас налякає та розсмішить водночас, 5 квітня глядачі зможуть побачити фільм жахів “Тихе місце” та комедію “Секс-контроль”.

Режисер Джон Красінські вирішив відійти від заїжджених сюжетів про привидів у будинку та “крикунів” у хоррорах. Фільм “Тихе місце” налякає кожного своєю тишею.

Новий не менш видовищний фільм “Секс-контроль” від режисерів комедійної стрічки “Сусіди на стежці війни”. Сюжет фільму розповідає про батьків, які намагатимуться всіма силами вберегти своє чадо від необдуманого поступку. Що і як? – побачимо на екранах кінотеатру.

У цьому ж місяці американські вчені беруться до нових експериментів. На цей раз у фільмі “Титан” вони намагатимуться створити новий вид людей, який здатен буде вижити на планеті Титан. Але результат проекту приведе до абсолютно непередбачуваних наслідків. З чим зіткнуться наші герої – дізнаємось 12 квітня.

Як вже зазначалось, другий місяць весни буде переповнений на прем’єри. І знову доля планети Земля у руках команди Месників. У новому фільмі від студії “Marvel Entertainment” – “Месники. Війна нескінченності”, супергерої мають прикласти всі зусилля, щоб захистити людство від міжгалактичного тирану Таносу. Прем’єра фільму відбудеться 26 квітня 2018 року.

Ця весна має здивувати глядачів і надихнути кінорежисерів на нові шедеври.

Анна Запотоцька

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings