Секс і нічого особистого. Комедія Сергія Притула незабаром у кіно

Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій (Роман Луцький) приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя (Сергій Притула). Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною (Анжеліка Ніколаєва), яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина. Чим закінчаться гарячі пригоди новорічної Праги дивіться 20 грудня в кінотетрах. 


Романтична комедія «Секс і нічого особистого» – дітище шоумена Сергія Притули. Сценарій він писав разом зі своїми колегами по «Вар’яти-шоу» Володимиром Жогло, Валентином Сергійчуком, Володимиром Ковцуном та Віталієм Тильним. Режисерське крісло проекту посіла Ольга Ряшина. Фільм став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Завдяки цьому держава виділила половину коштів, потрібних для створення фільму, а саме 13 млн. грн. із 26 потрібних.

Фільм знятий кінокомпанією «Star Media» за підтримки «Держкіно», яка оплатило половину бюджету стрічки. Автором сценарію стали Сергій Притула і актори «Вар’яти-шоу»: Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Володимир Ковцун і Віталій Тильний. Режисером картини виступила Ольга Ряшина. Зйомки відбулись у ПразіКиєві та Львові. Дистриб’ютором виступила компанія «Ukrainian Film Distribution».

Країна, рік: Україна, 2018

Жанр: комедія

Режисер: Ольга Ряшина

Сценарист: Сергій Притула, Валентин Сергійчук 

Продюсер: Юрій Мінзянов, Влад Ряшин

Актори: Роман Луцький, Наталя Мазур, Сергій Притула, Анжеліка Ніколаєва

Прем’єра в Україні: 20.12.2018

Тривалість: 1 год. 32 хв.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings