Опубліковано тизер серіалу «Касл-Рок», за мотивами книг Стівена Кінга

Телеканал Hulu опублікував тизер нового серіалу «Касл-Рок», який знято за мотивами творів письменника Стівена Кінга про вигадане місто. 

 У фільмі знялися: Андре Голланд («Лікарня Нікербокер» і «Місячне сяйво»), Білл Скарсґорд (виконавець ролі Пеннівайза у новій версії «Воно»), Мелані Лінскі («Інформатор!»), Скотт Ґленн («Шибайголова»).

 

Ідею зробити Касл-Рок центром подій запропонував режисер сьомого епізоду «Зоряних війн» Джей Джей Абрамс.

 

Касл-Рок (англ. Castle Rock), штат Мен – частина вигаданої топографії штату Мен, місце дії більшості творів американського письменника Стівена Кінга.

Касл-Рок вперше з’явився в романі «Мертва зона», виданому в 1979 році. Останніми творами про Касл-Рок є роман «Доктор Сон» і новела «Відродження». Назву «Касл-Рок» Кінг взяв з твору Вільяма Голдінга “Володар мух”, де так називався гірський форт.

Кінг, уродженець Дархема (штат Мен) створив трійцю вигаданих міст штату – Касл-Рок, Деррі і Джерусалемс Лот.

Твори, в яких згадується Касл-Рок, прийнято називати «касл-роковскім циклом». Касл-Рок має багатьох шанувальників. Наприклад, в його честь режисер фільмів, знятих на основі творів Кінга, «Мізері» і «Залишся зі мною», Роб Райнер назвав свою кінокомпанію «Castle Rock Entertainment».

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings