Оприлюднено трейлер фільму «Людина-мураха і Оса»: Майкл Дуґлас і Пол Радд у ролях

Disney i Marvel Studios оприлюднили  трейлер фільму «Людина-мураха і Оса». 

У фільмі головний герой (Пол Радда) створить команду супергероїв із Осою. Роль подруги Людини-мурахи гратимеЕванджелін Ліллі («Хоббіт»).

Стрічка є продовженням фільму «Людина-мураха», частини кінематографічного всесвіту коміксів Marvel, що вийшов у 2015 році.

Окрім того, у фільмі ролі виконають Майкл Дуґлас («Основний інстинкт»), Мішель Файфер («Бетмен повертається») і Лоренс Фішберн («Матриця»).

«Людина-мураха» — американський супергеройський фільм, заснований на персонажах однойменного коміксу Marvel: Скотті Ленгу і Генку Піму. Продюсюванням займалась Marvel Studios, а розповсюдженням — Walt Disney Studios Motion Pictures. Це дванадцятий фільм кінематографічного всесвіту Marvel. Пейтон Рід виступив режисером, а Пол Радд і Адам МакКей — сценаристами. У фільмі знімалися — Пол Радд, Еванджелін Ліллі, Корі Столл, Боббі Каннавале, Майкл Пенья, Джуді Грір, Тіп «Ті Ай» Гарріс, Девід Дастмалчіан, Вуд Гарріс, Жорді Молья та Майкл Дуглас. За сюжетом фільму Скотт Ленг повинен допомогти захистити технологію костюму Людина-мураха доктора Піма і здійснити пограбування зі світовими наслідками.

Розробка «Людини-мурахи» почалася в квітні 2006 року з призначення режисером проекту Едгара Райта за сценарієм Едгара Райта та Джо Корніша. У квітні 2011 року Райт і Корніш закінчили написання трьох чорнових сценаріїв, і у липні 2012 року Райт приступив до зйомок тестових сцен майбутньої стрічки. Пре-продакшн, який був призупинений з метою завершення Райтом зйомок фільму «Кінець світу», почався тільки в жовтні 2013 року. Кастинг розпочався у грудні 2013 із затвердження Пола Радда на роль Ленга. У травні 2014 року Райт покинув проект через творчі розбіжності. Наступного місяця його місце зайняв Пейтон Рід, а МакКей був найнятий дописувати сценарій. Основні зйомки пройшли між серпнем і груднем 2014 року у Сан-Франциско і агломерації Атланти. Фільм вийшов на екрани України 16 липня 2015 року.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings