Найдорожчий серіал в історії: Володар Перснів

Серіал за мотивом трилогії “Володар Перснів” Джона Р.Р. Толкіна може стати найдорожчим в історії. Компанія Amazon Studio може вкласти до 500 мільйонів доларів у створення двох перших сезонів. Якщо так станеться, то цей серіал стане найдорожчим в історії.

Для порівняння: фінальний сезон Гри Престолів, який буде найдорожчим серед усіх епізодів саги, складе 90 мільйонів доларів. Зазначається, що витрати можуть зрости, проте навряд вони сягнуть позначки у 500 мільйонів.

Варто зазначити, що лише права на екранізацію, які Amazon викупила у Warner Bros. Television, обійшлися у 250 мільйонів.

Нагадаємо, минулої осені компанією Amazon було оголошено про зйомки серіалу за мотивами Володаря Перснів. Основою служитиме сюжет, який передує подіям, показаним у “Хранителях персня” – першої частини кінотрилогії Пітера Джексона. Творці серіалу мають на меті показати історії Середзем’я, яким раніше не знайшлося місця на великих екранах.

Акторський склад поки не розголошується. Точна дата виходу невідома, проте передбачається, що прем’єра серіалу відбудеться взимку 2020 року.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings