Джаред Лето – японський мафіозі. Дивіться трейлер фільму «Аутсайдер»

Відомий актор і музикант  Джаред Лето грає ув’язненого американського солдата. Його звільняє співкамерник-японець. Він –  член мафії “якудза”. Головний герой мусить стати частиною банди і таким чином повернути борг своєму визволителю. 

Трейлер опублікувала компанія Netflix.

Крім Лето в фільмі зіграли Рорі Кокран («Чорна меса»), Таданобу Асано («Мовчання») і Кіппей Сіна («Беззаконня»). Режисером виступив датчанин Мартін Зандвліет, номінований в 2017 році на «Оскар» за фільм «Моя земля».

Джаред Джозеф Лето — американський актор і музикант, відомий за ролями в таких фільмах як «Реквієм за мрією», «Американський психопат», «Перерване життя», «Далласький клуб покупців», «Загін самогубців». Джаред Лето є вокалістом і гітаристом альтернативного рок-гурту 30 Seconds to Mars, який він заснував зі своїм братом Шенонном Лето, режисером багатьох музичних кліпів під псевдонімом Bartholomew Cubbins (ім’я запозичене з книги Доктора Сьюза «The 500 Hats of Bartholomew Cubbins»).

2014 року Джаред Лето став лауреатом премії «Оскар» у номінації Найкраща чоловіча роль другого плану, за роль у фільмі «Далласький клуб покупців».

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *