Буде круте кіно. Star Media екранізує одну з повістей Кузьми Скрябіна

Ми прагнемо на яскравому прикладі кумира Кузьми Скрябіна донести кожному те, що з будь-якої непередбачуваної ситуації цілком можливо вийти за допомогою почуття гумору, кмітливості та винахідливості.


Це сказав Влад Ряшин, засновник і продюсер кінокомпанії Star Media, розповідаючи, що компанія екранізує одну з повістей Кузьми Скрябіна. Як пише Gazeta.ua мова йде про твір “Я, Побєда і Берлін.

Твір вважається частково біографічним. Прем’єра планується на наступний рік.

На початку 1990-х молодий музикант відправляється у Німеччину на старому автомобілі “Победа”, який сподівається обміняти на Mercedes. Разом із хлопцем у подорож відправляється друг, що бере з собою старі радянські манекени. На його думку, це можна дорого продати. У Берліні друзі знайомляться з місцевою рок-сценою. Молодий музикант вирішує спробувати себе – грати у клубах, записуватися у Німеччині, за сюжетом.

Результат пошуку зображень за запитом "я побєда і берлін"

Я, «Побєда» і Берлін — літературний дебют українського співака та шоумена Андрія Кузьменка, лідера групи «Скрябін», видана видавництвом «Фоліо» у 2006 році. До збірки увійшли дві повісті: «Я, «Побєда» і Берлін» та «Місто, в якому не ходять гроші», а також тексти відомих пісень гурту «Скрябін». Книжка пройнята яскравим відчуттям гумору, веселим настроєм і її можна віднести до жанру пригоди та гостросюжетний трилер.

Події відбуваються навколо старого й пошарпаного автомобіля марки «Побєда», на якому простий хлопчина Андрій зі своїм другом Бардом подорожують до столиці Німеччини. Автомобіль Андрій купив у якогось абсолютно невідомого художника за 200 американських доларів, які позичив у сусідки Ориськи. Він страшенно розчарував свою матір цією покупкою, бо сім’я має сумний досвід купівлі автомобіля, а все-таки на «Побєді» з невеликою швидкістю їздили за покупками в інші міста України й були цілком задоволені, хоча сама машина спричиняла багато проблем не тільки в Україні, а й по дорозі до Німеччини, про які розповідає друга повість. Юнак потрапляє в неабиякі пригоди, але простяцька винахідливість дає змогу вийти з будь-яких проблем. У Німеччині хлопцю вдається обміняти антикваріат і повернутися додому цілим і неушкодженим зі спогадами про дикі пригоди дорогою.

В основі цієї повісті — пригоди з життя самого Андрія Кузменка.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *