Український фільм “Покликання” презентували у Бельгії та ОАЕ. На черзі – Данія, Португалія та Нідерланди

Художньо-документальний фільм “Покликання” (“Project Alpha”) мандрує світом та Україною. Стрічку покажуть у Кам’янці-Подільському в рамках кінофестивалю “БРУКІВКА” . У травні відбулася презентація картини у місті Дубаї – Об’єднані Арабські Емірати, а також у Бельгії, в місті Антверпен. 

Режисер Станіслав Пуздряк планує презентувати своє творіння в українських містах, зокрема у Львові та Полтаві.

Події фільму розгортаються у двох площинах. Перша сюжетна лінія розповідає про молодого кінорежесера Максима. Головний герой долає складні перешкоди на своєму шляху, інколи в нього опускаються руки. Герой знаходить в собі сили рухатись у вірному напрямку до своєї мети. Руки його не опустились, та в нього з`являється нове життєве кредо – «Все буде добре!”. Ще одна сюжетна лінія присвячена історіям успіху українців, які у певний момент зробили вибір займатись «сродною працею».

У зйомках документальної частини фільму брали участь: солістка гурту Onuka Наталя Жижченко, український блюзмен Sasha Boole, власник мережі супермаркетів, який кілька разів ставав банкротом Максим Дем’ян та інші українці.

Бюджет фільму склав $2000. Значну частину роботи автор стрічки виконував самостійно. Зйомки проводили в 5 містах: Чернівцях, Києві, Одесі, Львові та Копенгагені.

Презентація фільму "Покликання" в ОАЕ

Презентація фільму “Покликання” в ОАЕ

«Покликання» – це не художня картина, не голлівудський блокбастер.

“Покликання” – це виклик суспільству, виклик самому собі, це гучне питання: “Де ти?”, “Хто ти?”, “До чого ти прагнеш?”.

«Покликання» – наполовину художнє кіно. Там художня лінія перетинається з документальною. Головний герой вирішує кинути стабільну роботу заради ідеї.

У всіх героїв фільму були етапи в житті, коли вони змінювали своє стабільне різко, заради тільки ідеї. І події, які відбуваються у головного героя в житті, паралельно пов’язані з кожним інтерв’ю. У фільмі чергується історія головного героя та інтерв’ю. Все взаємопов’язане. У фільмі є багато «відсилок», наприклад, можливо, хтось зверне увагу на першу і останню локацію.

На «Покликанні» я навчився знімати художнє кіно, зрозумів, що таке дубляж, зйомка кіно по сценарію. Навчився писати сценарій, підбирати акторів. Фільм про самореалізацію, я на цьому фільмів сам вчився і паралельно запускав свій бізнес,  – говорить Станіслав Пуздряк. 

 

 

24-річний Стас – режисер, автор документальних фільмів «Immigraniada» та «Покликання», монтажер, відеооператор, влогер, засновник студії «Rebel Monkey Production» та співвласник студії «Boroda Cinema».

Станіслав Пуздряк. Фото: see-life.biz

Станіслав Пуздряк. Фото: see-life.biz

Почав монтувати у 13 років, а першу камеру придбав у 18. Половину суми на техніку заробив, продававши квас на ринку, ще половину – взяв у батька. До речі, про свого тата Стас по-особливому тепло розповідає, бо дуже вдячний йому за допомогу та постійну підтримку.

Станіслав називає себе депресивно-агресивною людиною. При цьому знімає позитивні влоги, успішно керує компанією з 10-ма працівниками в штаті.

Роман Коржик, Артефакт 

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *